Audio rekolekcje
ks. Janusza Wilka
16.12.2020

Ciężki czas pandemii uniemożliwił wielu Nadzwyczajnym szafarzom odbycie obowiązkowych rekolekcji. We wcześniejszych wiadomościach na stronie zachęcaliśmy,
aby znaleźć w sieci odpowiednie rekolekcje i wsłuchać się w słowa jakie do nas kierują rekolekcjoniści.

W trosce o nasze duchowe (szafarskie) dobro zadbał również ks. Janusz Wilk-
rekolekcjonista w Domu Rekolekcyjnym w Kokoszycach, który specjalnie dla Nadzwyczajnych szafarzy nagrał rekolekcyjną katechezę w formie audio.

Dziękujemy bardzo serdecznie księdzu Januszowi i zapraszamy do wsłuchania się w katechezę, która nawiązuje do hasła programu duszpasterskiego dla Kościoła w Polsce na lata 2019-2022. Została w nich poruszona tematyka Eucharystii, a zawarte treści są podróżą w głąb Wielkiej Tajemnicy naszej wiary.

Przypominamy, że > TUTAJ < można już teraz zapisywać się na rekolekcje w 2021 roku.

Zdjęcie: novare.pl

16.12.2020