adwentowy Dnia Skupienia Online za nami
21.12.2020

1 miesiąc temu - Olek

W sobotę w kościele p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego i Matki Bożej Uzdrowienia Chorych odbył się Adwentowy Dzień Skupienia, który z racji pandemii był transmitowany ONLINE za pośrednictwem kanału YouTube.

Mogliśmy się duchowo łączyć i adorować Jezusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie podczas nabożeństwa, a następnie przeżywać Eucharystię podczas której nasz opiekun ks. dr Andrzej Suchoń w homilii przypomniał ważne sprawy związane z posługą Nadzwyczajnego szafarza. Dziś możemy raz jeszcze wysłuchać tych słów, do czego bardzo serdecznie zachęcam.

Wszyscy mamy nadzieję, że taka sytuacja, która jest obecnie i która uniemożliwia spotkanie się osobiście na modlitwie w kościele naszej dużej grupy szafarzy, przy następnych dniach skupienia nie będzie już konieczna i będziemy mogli się spotkać się w naszych stałych miejscach na dni skupienia w naszej Archidiecezji.

Wielkie Bóg Zapłać składamy gospodarzowi miejsca dnia skupienia- księdzu proboszczowi Józefowi Włoskowi oraz Nadzwyczajnym szafarzom z Osiedla Tysiąclecia (z Dolnego i Górnego) za przygotowanie nabożeństwa, asystę w czasie Eucharystii i pomoc w realizacji transmisji oraz szafarzowi Jankowi za posługę przy organach.

Gorące podziękowania składamy naszemu opiekunowi ks. Andrzejowi, za modlitwę w intencji szafarzy i ich rodzin, za przewodniczenie i wygłoszone Słowo Boże w tym dniu.

21.12.2020