Módlmy się za śp. Michała Kamińskiego

Z wielkim żalem i smutkiem informujemy, że zmarł Michał Kamiński.

Nadzwyczajnym szafarzem Komunii Świętej został ustanowiony w 2012 roku, będąc parafianinem na Tysiącleciu Górnym w Katowicach.

Przez ostatnie lata był wzorem do naśladowania. Podczas ciężkiej walki z chorobą dbał o relacje z Panem Bogiem. Ostatnie lata spędził posługując w parafii na „Osiedlu Dolnym”.
Gdy tylko zdrowie na to pozwalało, szedł z Jezusem Eucharystycznym do chorych.  Odszedł do Domu Ojca 21 listopada we wspomnienie Świętego Tarscycjusza – patrona służby liturgicznej, który także zanosił chorym i potrzebującym Jezusa w Komunii Świętej.

Ceremonie pogrzebowe odbędą się 25 listopada o g. 11.00 w parafii Matki Bożej Piekarskiej w Katowicach (osiedle Górne). Ś.p. Michał spocznie zaś na cmentarzu na „Osiedlu Dolnym”.

Całą rodzinę polecamy gorącej modlitwie, prosząc dla nich o siłę i wiarę w to, że kiedyś spotkamy się wszyscy razem u naszego Ojca w niebie.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.
A światłość wiekuista niechaj mu świeci.
Niech odpoczywa w pokoju wiecznym.
Amen.

Olek Matusek