Zapraszamy na
Adwentowy Dzień Skupienia
ONLINE
30.11.2020

(kliknij w obrazek, aby przejść do transmisji)

Niestety sytuacja pandemiczna w kraju nie pozwala nam spotkać się w tradycyjny sposób na Adwentowych Dniach Skupienia. W związku z tym w tym roku w sobotę 19 grudnia o g.10.00 zapraszamy na transmisję online z Adwentowego Dnia Skupienia na kanale YouTube:

> RELACJA NA ŻYWO <

W tym dniu wysłuchamy konferencji ks. Andrzeja oraz będziemy uczestniczyć w nabożeństwie Eucharystycznym i Mszy Świętej w intencji wszystkich Nadzwyczajnych szafarzy naszej Archidiecezji oraz o ustanie pandemii. Zachęcamy do wysyłania pytań, na które ksiądz Andrzej odpowie na zakończenie Dnia Skupienia. Pytania można przesyłać poprzez formularz kontaktowy klikając poniżej:

>>> FORMULARZ KONTAKTOWY <<<

Przekazujmy jak największej liczbie szafarzy tę informację i łączmy się wspólnie na wspólnej modlitwie podczas Adwentowego Dnia Skupienia.

30.11.2020